img.vc_single_image-img.attachment-full { filter: grayscale(100%); } h1 {font-size: 25px !important;width: 100% !important;text-align: left;font-size: 12px;padding-bottom: 15px;border-bottom: 5px solid #000000;margin-bottom: 24px;text-transform: uppercase;}
rotate background

Biz Kimiz

Aula Mimarlık, 2003 yılından beri süre gelen mimarlık sektörünün çeşitli kollarındaki çalışma deneyimlerini, 2007 yılında tek bir yapı altında devam ettirme kararı alan Mert OGUZ ve Cenk KOCAMAN ortaklığıyla kurulmuştur.

İlk günden bu yana hizmet verdiğimiz başta sanayi, eğitim, konut ve entegre süt sığırcılığı yapıları olmak üzere tasarım, mimari proje, iç mekan tasarımı, görselleştirme, taahhüt, danışmanlık ve kontrolörlük konularında hız, doğruluk ve güvenilirliği ön planda tutarak en iyiye ulaşmaya çalışmaktayız.

İşveren merkezli hizmet anlayışıyla, yapı ve mekan tasarımlarında fonksiyon, kalite, konfor ve estetik uyumunu gözetmekteyiz.

Bunu doğrultuda verdiğimiz başlıca hizmetler;

●   İşverenin ihtiyaçları doğrultusunda kurgulanan mekanı tasarlamak ve ilgili kurumdan onay alacak şekilde uygulama projelerini hazırlamak.

●   İşveren için hazırladığımız projelerde uygulamaya yönelik görselleştirme, detay, keşif – metraj ve teknik şartname hazırlamak.

●   Hazırlanan projelerde kullanılacak ürünlerin seçimini yapıp, gerekli tüm detayları hazırlamak.

●   İşveren adına yüklenici firmayı ve tüm imalatları kontrol etmek.

●   Proje yönetimi yaparak projenin hızlı ve sorunsuz tamamlanmasını sağlamak.